محصولات روپس

آستین کوتاه تی شرت روپس ابی

طراحی آینده، برای بیش از 65 سال تنها کسانی که با میراث بزرگ می توانند آینده را هدایت کنند. تاریخ ما از دستاوردها،  چالش ها،

چهار سایت تولیدی واقع در مرکز ما در نزدیکی میلان، دو شرکت تابعه متعلق به خود، هر کدام در آلمان و هلند، 60 نماینده و مدیر فروش منطقه ای و 70 توزیع مجاز در سراسر جهان، ما را به حضور گسترده در سراسر جهان اطمینان می دهند.

ما از طریق توزیع کنندگان شریک کانال ما تمام بازارهای عمده بین المللی را پوشش می دهیم؛ از اروپا به امریکا و چین به استرالیا.  

با تشکر از همکاران، مانند 3M، ما قادر به تضمین دادن مشتریان محصول با استانداردشهای کیفیت و عملکرد مورد نیاز برای هر بازار خاص، با همان استانداردهای کیفیت و درک عمیق از نیازهای صنعتی و مناطق تولید در تمام پنج قاره ها.

فقط در زمان تولید قابلیت و یک سیستم مدیریت موجودی جدید که در انبارهایمان اجرا می شود، اطمینان حاصل شود که همه مشتریان محصولات خود را با سرعت بیشتری دریافت می کنند. تمام کانال های ما یکپارچه می شوند، بنابراین ما می توانیم محصولات و خدمات خود را در هر زمان و هر کجا که مشتریان ما می خواهند ارائه دهند.

یک سیستم لجستیک با دقت ساختار یافته، آزمایش شده و آزمایش شده، ما را قادر می سازد تا درخواست های شما را با ارائه های بهینه سازی شده حتی برای مقادیر کوچک محصول و زمانی که تقاضا سریع است، برآورده کنیم.

هر کجا که هستند، مشتریان ما در قلب استراتژی هستند.

Rupes

More

آستین کوتاه تی شرت روپس ابی

محصول جدید

آستین کوتاه تی شرت روپس ابی

جزییات بیشتر

30 قلم

موجود است

2,100,000 ریال بدون مالیات.

نماد اعتماد الکترونیکی زاکومارکت
 نماد اعتماد الکترونیکی زاکومارکت

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

RUPES BIGFOOT T-SHIRTSoftest و بهترین به دنبال آبی RUPES BigFoot آستین کوتاه تی شرت در  (100٪ پنبه). سه چاپ: آرم BigFoot در سمت راست، تصویر تکاملی در مرکز، آرم RUPES در آستین راست. موجود در اندازه S / XXXL

نقد و نظرات

بررسی خود را بنویسید

آستین کوتاه تی شرت روپس ابی

آستین کوتاه تی شرت روپس ابی

آستین کوتاه تی شرت روپس ابی

بررسی خود را بنویسید

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دانلود

لیست روپس

لیست محصولات روپس RUPES

دانلود (4.7M)