پوشش نانو سرامیک SYSTEM X کریستال

CRYSTAL-65ML

محصول جدید

پوشش نانو سرامیک SYSTEM X کریستال

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

تاریخ در دسترس بودن 1399-05-31

موجود شد اطلاع بده

System X Crystal Ceramic Coating یک پوشش با درجه حرفه ای است که حداکثر 3 سال طول می کشد - محافظت برتر از اچینگ شیمیایی به دلیل اثرات محیطی دارد. کریستال براق برجسته ای را ایجاد می کند و از طریق رنگ و مقاومت در برابر مواد شیمیایی سخت و رهاسازی ، رنگ شما را از آلودگی روزمره محافظت می کند.

کریستال با افزودن یک لایه محافظ عمیق و براق در یک نقطه قیمت پایین بسیار عالی است. این روکش تمیزکننده سخت ، نیاز به خنثی کردن یا پلمپ کردن هر چند ماه را از بین می برد.

کریستال رنگ وسیله نقلیه شما را از اثرات مضر باران اسیدی ، اشعه ماوراء بنفش ، نمک و آلاینده های زیست محیطی تا سه سال محافظت می کند. پیوند محکم ایجاد شده توسط روکش سرامیکی دوام عالی را در هر محیط فراهم می کند.

کریستال رنگ شما را نرم و نرم و تمیز می کند. لایه سرامیکی نوری شفاف که توسط System X Crystal ایجاد شده است ، مانع از آن می شود که آلاینده های پیوند شده در رنگ شما بمانند. شستشوی درختان ، تارها ، لکه های آب و سایر آلودگی های رنگ به راحتی حذف می شوند.

سپر شفاف و براق بالا Crystal برابر با ماندگاری بیشتر با رنگ است که آب ، خاک ، نمک جاده ، یخ ، برف و سایر آلاینده های محیطی را دفع می کند و باعث می شود وسیله نقلیه شما تمیز شود و برای مدت طولانی بین شستشوها استفاده کند.

پوشش رنگ و سرامیک با کاربرد آسان ما از ماندگاری طولانی تر رنگ نسبت به هر نوع سیلر موم یا رنگ محافظت می کند.

بزرگترین مزیت استفاده از کریستال تأثیر خود تمیز کردن آن و توانایی آن در تحمل محیط های خشن زمستان است که در آن دما ، نمک جاده و مواد شیمیایی مورد استفاده در جاده برای رنگ شما مخرب است.

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
  • مشتریان وفادار

  • سوالی دارید ؟

  • راهنمای خرید آنلاین

  • راهنمای خرید آنلاین

محصولات مشابه