ترتل واکس شامپو نانو سرامیک بدنه خودرو مدل: WASH & WAX

53411

محصول جدید

  • دفع عالی آب حتی پس از 1 بار استفاده
  • جلوگیری خراش  و خاک
  • رایحه گرمسیری

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

تاریخ در دسترس بودن 1400-12-19

موجود شد اطلاع بده

TURTLE WAX HYBRID SOLUTIONS CERAMIC WET WAX

شستشوی وسیله نقلیه ممتاز PH که حداکثر آبگریزی را فراهم می کند و می تواند در رابطه با سایر محصولات محلول ترکیبی برای تقویت محافظ سرامیک مورد استفاده قرار گیرد.

روش استفاده:

گام اول: 

خوب تکان دهید. 2 تا 3 پیمانه شامپو . به یک سطل و با یک گالن آب اضافه کنید. برای از بین بردن خاک های سست برروی ، قسمت های خارجی را با جریان قوی آب بشویید.

گام دوم: 

وسیله نقلیه را از بالا به پایین با استفاده از خز شستشو و محلول شستشو را به آرامی بشوید

گام سوم: 

در صورت لزوم مجدداً شستشو دهید تا درخشش و ریش آب بیشتر شود. برای شستشو و القای اثر ورق از یک سیلاب نهایی آب استفاده کنید. حوله را در صورت لزوم خشک کنید.

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

title

0 of 0 people found the following review helpful
Quality: 0 1 2 3 4

من این شستشو و واکس را دوست دارم. من از آن در BMW 530i BMW و 2000 Ford Ranger XLT 4x4 و همسرم 2013 X3 استفاده می کنم با نتایج عالی. من سعی می کنم وسایل نقلیه خود را تمیز ، براق و بدون نقطه نگه دارم و این زندگی را آسان تر می کند. من جهت استفاده را رعایت می کنم و همیشه در سایه شستشو می دهم. من در اینجا در خارج از کشور در آب چاه هستم و مقداری کمی از مواد معدنی موجود در آب دارم که لکه های آب سبک را به خود اختصاص می دهد و به نظر می رسد که در واقع با لکه بینی کمک می کند. هر بار حوله خشک می کنم. هر بار شستشو تمیز می کند و یک پرتوی آب می درخشد. من یک مورد دیگر پیدا کردم و آن شستن ساختمان گاراژ فلزی دوتایی من است. آن مهره آب را نیز پاک می کند و می گذارد. من از آن برای تمیز کردن گرده و گرد و غبار استفاده کرده ام و دوباره به آن برمی گردم تا گرد و غبار فعلی را جمع آوری کرده و فقط شیلنگ های باغ را شستشو دهید. چی'


  • مشتریان وفادار

  • سوالی دارید ؟

  • راهنمای خرید آنلاین

  • راهنمای خرید آنلاین

محصولات مشابه