• تست SGS 9hبوئینگ تأیید شد
با ما تماس بگیرید>

با ما تماس بگیرید تا سفارش دهید یا یک نصاب شوید و در مورد فرصت های مشارکت صحبت کنید .

محافظت از سرامیک تا 6 سال با درخشش بالا

اتومبیل شما سزاوار چیزی جز بهترین ها نیست. به همین دلیل صاحبان و گردآورندگان بهترین اتومبیل های پرنعمت و ...

  • تست SGS 9hبوئینگ تأیید شد
با ما تماس بگیرید>

با ما تماس بگیرید تا سفارش دهید یا یک نصاب شوید و در مورد فرصت های مشارکت صحبت کنید .

محافظت از سرامیک تا 6 سال با درخشش بالا

اتومبیل شما سزاوار چیزی جز بهترین ها نیست. به همین دلیل صاحبان و گردآورندگان بهترین اتومبیل های پرنعمت و عجیب در سراسر جهان سیستم سرامیکی محافظت از اتومبیل X را انتخاب می کنند. به سادگی ، آنها به سیستم پوشش سرامیکی X X اعتماد دارند تا به طور مداوم از رنگ ، استحکام و درخشش بی نظیر محافظت کنند.

System X Intro Video
نسخه ی نمایشی: ضد نقاشی های دیواری
نسخه ی نمایشی: 150x Wash Test
نسخه ی نمایشی: آب نمک

نمایش براقیت با دوام و رنگی بسیار بادوام که از سطوح خارجی از جمله رنگ ، فلز ، اگزوز ، استیل و چرخ محافظت می کند.

System X Pro یک پوشش نیمه دائمی است که در واقع به سطح عملکردی رنگ خودرو شما تبدیل می شود. با ایجاد پیوند جدا نشدنی در سطح مولکولی با رنگ خود ، یک پوشش دریافت می کنید که نمی تواند مانند یک سیلانت یا قابل شستشو شود.

حفاظت از عوامل خطرناک محیطی از نمک تا ماسه ، اگزوز ، آلاینده ها ، آلاینده های حشرات ، رطوبت و اشعه ماوراء بنفش ، خودرو شما در برابر انواع زیادی از خوردگی های مربوط به عناصر آسیب پذیر است. در اتصال به بستر ، System X Ceramic Protection یک سپر سرامیکی را فراهم می کند که قابل شستشو نیست.

طولانی مدت زیبایی را با حداقل نگهداری فرمول منحصر به فرد از سیستم X قفل حفاظت و سرامیک در زیبایی طولانی مدت با نگه داشتن رنگ تمیز و حفظ براقیت بالا. نتیجه؟ زمان و هزینه های مربوط به مراقبت و نگهداری مداوم بسیار کاهش یافته است.

قابلیت انعطاف پذیری کاربرد خط سیستم X بطور خاص فرموله شده است تا بتواند تقریباً بر روی تمام سطوح خاکی و مستعد خوردگی اتومبیل شما - چه داخلی و چه بیرونی - کاربرد را فعال کند. این یعنی محافظت قدرتمند برای همه چیز از فولاد و آلومینیوم گرفته تا وینیل چرمی ، پارچه ، فرش و شیشه.

محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید در حمله به ظاهر خودروی شما بی امان است. سیستم محافظ سرامیکی خودکار X ، حداکثر محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش را برای رنگ ، برای جلوگیری از صدمه ناخوشایند ناشی از پیر شدن و رنگ های محو کننده فراهم می کند.

سیستم X به عنوان دومین روکش روشن عمل می کند که محافظت بیشتری در برابر عناصر ایجاد می کند.

این روکش شفاف جدید براق ، مقاوم در برابر مواد شیمیایی و سخت تر از روکش اصلی است. محافظت فوق العاده در برابر خراش های جزئی ، علائم گرداب ، باران اسیدی ، قطره پرنده ها و پرتوهای مضر UV. برنامه آسان دستی فقط 15 تا 20 دقیقه طول می کشد.

سیستم X یک درزگیر رنگ مومی یا سرامیکی معمولی شما نیست ، که فقط محافظ ایثارگر را تشکیل می دهد. در عوض ، آن را به رنگ یا فلز خود می چسباند و یک پوسته براق نیمه دائمی را بر روی سطح ایجاد می کند.

این پوسته با دفع آب و جلوگیری از چسبندگی آلاینده ها ، سد صاف و تمیز را در برابر عناصر ایجاد می کند.

شستن منظم تنها تعمیر و نگهداری مورد نیاز برای نگاه داشتن وسیله نقلیه شما فوق العاده است. این پوشش حتی می تواند با محصول مورد علاقه خود موم شود یا آب بندی شود تا براق شود.

محافظت از رنگ System X می تواند به جز لاستیک و پلاستیک نرم در تمام قسمت بیرونی خودرو شما اعمال شود. سیستم X همچنین در چرخهای آلیاژی و درگاههای اگزوز هواپیما عملکرد فوق العاده خوبی دارد.

پوشش سیستم سرامیکی System X به منافذ میکروسکوپی کار رنگ متصل می شود و یک سرامیک کریستالی کاملاً بادوام را از بین می برد. این محافظت واقعی طولانی مدت است.

آزمایش نشان داده شده است که سیستم های X پوششهای بسیار انعطاف پذیر در برابر حلالها ، هوازدگی ، و ساییدگی عمومی است.

همانطور که در فیلم های System X مشاهده می کنید ، این روکش مقاومت تقریباً در برابر هر چیزی و همچنین ظرفیت تمیز نگه داشتن وسایل نقلیه به دلیل تمیز بودن در برابر رطوبت خود را نشان می دهد.

تست زیر آب دریا Saltwater را مشاهده کنید تا ببینید چگونه System X می تواند از ماشین شما در برابر نمک های جاده ، قایق شما از آب نمک و هواپیمای شما در برابر محلول های خنک کننده یخ زدگی محافظت کند.

تست شستشوی مواد شوینده را ببینید تا ببینید که چگونه System X حداکثر 150 شستشو را با مواد شوینده DAWN بدون تخریب نگه می دارد.

اگر نیاز به نقاشی یا لمس کردن نقاشی خود داشته باشید چه می کنید؟ مشکلی نیست از آنجا که سیستم X فقط دو میکرون ضخیم است ، می توانید قبل از انجام این کار ، پوشش را صاف کرده یا ترکیب کنید.

سیستم X برای به حداقل رساندن آسیب های محیطی و اطمینان از تازه ترین محصول ممکن تولید و بسته بندی می شود.

استفاده از فناوری حفاظت از سطح نانوتکن

پوشش سرامیکی بزرگ شده است1600٪ سخت تر از موم های سنتی
شیمی سطح پیشرفته

با واکنش شیمیایی به طور مستقیم با سطح سیستم X شکاف ها و شکاف ها را برطرف می کند. این یک سطح صاف ، حلال و مقاوم در برابر مار است.

سطح بدون پوشش
موم سنتی
سیلانت

CUTTING EDGE SURFACTANT شیمی ...

هنگامی که در زیر میکروسکوپ مورد بررسی قرار گرفت ، نقاشی دارای سطح خشن و متشکل از قله ها و دره هایی است که باعث چسبندگی خاک و زباله می شوند.

سیستم X این دره ها را مهر و موم می کند و سطح را صاف می کند تا آلودگی ها به راحتی شسته شوند. آنچه که باقی مانده است یک سطح کریستال واضح و روشن است که زیبایی زیبایی کلی را به آن می افزاید.

این پوشش سرامیکی ضد انعطاف پذیر محافظت طولانی مدت برجسته از واکسهای کارناوبا یا درزگیرهای پلیمری را در عین افزایش رنگ ، براقیت و قابلیت انعطاف پذیری سطح فراهم می کند.

زمان آن رسیده است تا روشی را که برای محافظت از سطح فکر می کنید تغییر دهید

GEN 3System Xدرزگیرهای پلیمریGEN 2محصولات Wax1 GEN
نور خورشیدپوشش سرامیکی مقاومت در برابر نور خورشیدمقاومت در برابر نور آفتاب درزگیر پلیمرموم ماشین مقاومت در برابر نور خورشید
اشعه ماوراء بنفشمقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش سیستم Xمقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش پلیمر رنگمقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش موم را رب کنید
آب گرممقاومت در برابر آب گرم سرامیکیمقاومت در برابر آب گرم سیلانتمقاومت در برابر آب موم را بچسبانید
باران اسیدیپوشش مقاومت در برابر باران اسیدیمقاومت در برابر باران اسید پلیمریمقاومت در برابر باران واکس acit
آهک پرندهمقاومت آهک پرنده سرامیکیمقاومت آهک پرنده درزگیر پلیمرمقاومت در برابر آهک موم
حلالهامقاومت حلال برای پوشش هامقاومت حلال برای درزگیر رنگمقاومت حلال برای موم
آب سرد / فراستمقاومت شدید سرامیکیمقاومت در برابر فشار شدید پلیمرمقاومت در برابر فشار شدید موم
هیدروکربن ها / اگزاستمقاومت در معرض پوششمقاومت درزگیر سیلانتمقاومت موقت مقاومت در برابر موم

سنگ بنای جدید در جزئیات ...

طی چند دهه گذشته فناوری حفاظت از رنگ مسیری طولانی را طی کرده است. نوآوری های موجود در بازار را می توان به سه جهش اساسی طبقه بندی کرد:

نسل 1

در طول نیم قرن گذشته مومهای خودرو حاکم بر بازار بودند. از مومهای طبیعی مانند کارواوبا گرفته گرفته تا موم مصنوعی ساخته شده توسط انسان. تأثیر آنها کوتاه مدت و براق و مانع محافظتی است. خطرات زیست محیطی به سرعت تجزیه می شوند و موم های سنتی را که در معرض آسیب قرار می گیرند حذف می کنند.

نسل 2

در 20 سال گذشته سیلانت ها به دنیای محافظت از رنگ معرفی شدند. به طور معمول این درزگیرها از مایعات عملکردی آمینو به شکل پلیمرها مشتق می شوند. آنها درخشش اولیه خوبی دارند که می تواند 6 ماه دوام بیاورد ، گاهی اوقات بیشتر. پوشش محافظ نازک این نوع محصول در مواقعی که مواد پاک کننده حاوی حلالها یا مواد شیمیایی طبیعی خورنده مانند مواد موجود در پرندگان و شیره درختان با سطح تماس می گیرند ، بی اثر است.

نسل 3

System X - نوآوری کاملاً جدید در محافظت از رنگ. فرمول بدون خمیر ، بدون موم به گونه ای خاص طراحی شده است که روی آخرین رنگ های فرعی و لاک ها کار کند. رزین سرامیکی فعال با پلیمرهای پیچیده متصل می شود تا ضخامت و سختی غیرقابل تحقق تا به امروز فراهم شود. از سیستم X رزین می توان در تمام سطوح رنگ بیرونی از جمله آلیاژ استفاده کرد. با اتصال به منافذ سطح و تشکیل یک پوشش نیمه بادوام بسیار بادوام ، سیستم X محافظت واقعی درازمدت را فراهم می کند ، که به غیر از شستشو ، نیازی به نگهداری ندارد.

بیشتر

سیستم ایکس پرو 

لیست مقایسه محصولات

انصراف