از گاراژ تا مارک Premium

در سال 1968، هانس کخ شروع به توسعه فرمولاسیون خود برای جلا دادن در گاراژ خود می کند. او با کیفیت پایین محصولات مراقبت از وسایل نقلیه خود را ناراضی است. به عنوان یک میز کار آموزش دیده، او علاقه خاصی به سطوح به پایان رسیده و عشق به جزئیات دارد. محصولات تولید شده با کیفیت عالی هستند، بنابراین آنها با مشتاقانه توسط کارشناسان...

از گاراژ تا مارک Premium

در سال 1968، هانس کخ شروع به توسعه فرمولاسیون خود برای جلا دادن در گاراژ خود می کند. او با کیفیت پایین محصولات مراقبت از وسایل نقلیه خود را ناراضی است. به عنوان یک میز کار آموزش دیده، او علاقه خاصی به سطوح به پایان رسیده و عشق به جزئیات دارد. محصولات تولید شده با کیفیت عالی هستند، بنابراین آنها با مشتاقانه توسط کارشناسان، مشتریان تجاری دریافت می شوند. در طول چند سال آینده، یک شرکت در حال رشد است که استانداردهای جدیدی را در بازار با مفاهیم نوآورانه در زمینه شستشوی اتومبیل، تهیه وسایل نقلیه، و نیز تمیز کردن کف صنعتی و کارگاه، تنظیم می کند.

کمال و توجه به جزئیات

با دهها تحقیق و توسعه مستمر، تولید و خدمات زمینه، امروزه شرکت Koch-Chemie پیشرو تامین کننده محصولات تمیز کردن و مراقبت از کل صنعت خودرو است که به بیش از 50 کشور جهان ارائه می شود. 
تولید کنندگان مشهور خودرو مانند مرسدس بنز، BMW و VW و همچنین موسسات مستقل محصولات ما را آزمایش کرده اند و آنها را برای استفاده های جهانی منتشر کرده است. کیفیت بالا محصولات خود را در عمل روزانه در ماشین های متعدد، شستن ماشین، کارخانه های خودرو، نمایندگی های خودرو، شرکت های صنعتی و بزرگترین شرکت های بازیافت وسایل نقلیه ثابت می کند.

چشم انداز و ماموریت

به عنوان یک تولید کننده پیشرو در زمینه نوآوری های شیمیایی، ما می خواهیم سیستم های حمل و نقل جهانی را با سیستم های جامع و خدمات برتر برای مراقبت از سطح پایدار، تمیز کردن و حفاظت از مواد فراهم کنیم. 

ما از توسعه آینده مشتریان محلی خود با راه حل های با کارایی بالا و خدمات برجسته پشتیبانی می کنیم که به نیازهای آنها به قیمت های رقابتی بهینه می شود.

تیم

وینسنت بوستر
وینسنت بوستر
مدیر عامل
رومی قصاب
رومی قصاب
رئیس امور مالی، تولید و خدمات داخلی (امضاء کننده مجاز)
دکتر رلف مونزنبرگ
دکتر رلف مونزنبرگ
تحقیق و توسعه
دکتر مایکل هابر
دکتر مایکل هابر
تحقیق و توسعه
کارستن کوهلر
کارستن کوهلر
مدیر فروش
اکسل اسنرنبرگر
اکسل اسنرنبرگر
مدیریت حساب بین المللی کلیدی
یو Raskop
یو Raskop
کارگزار فروش ماشین شستشو
Detlef Eickholz
Detlef Eickholz
رئیس فروش فنی 
و مشاوره محیط زیست
ماتیاس روث
ماتیاس روث
مدیر بازاریابی
بیشتر

Koch-Chemie 

زیرشاخه ها

لیست مقایسه محصولات

انصراف