ترکیبات پولیش اوربیتال

ترکیبات ساینده BigFoot در نتیجه مطالعات عمیق و تحقیقاتی هستند و شامل ترکیبات ساینده با کیفیت بالا ، تمام سیلیکون آزاد هستند . ترکیبات پلیمری نیاز به یک فرمول منحصر به فرد برای اطمینان از اینکه محصول ترکیب کاملی از ویسکوزیته و پرخاشگری دارد. این ترکیبات منحصر به فرد به محصولی می رسند که سازگاری بهترین راه حل را برای توزیع ی...

ترکیبات پولیش اوربیتال

ترکیبات ساینده BigFoot در نتیجه مطالعات عمیق و تحقیقاتی هستند و شامل ترکیبات ساینده با کیفیت بالا ، تمام سیلیکون آزاد هستند . ترکیبات پلیمری نیاز به یک فرمول منحصر به فرد برای اطمینان از اینکه محصول ترکیب کاملی از ویسکوزیته و پرخاشگری دارد. این ترکیبات منحصر به فرد به محصولی می رسند که سازگاری بهترین راه حل را برای توزیع یکنواخت روی پد براق ارائه می دهد . هفت نوع مختلف ترکیبات در دسترس هستند، هر کدام از نیازهای خاصی برای تمیز کردن رطوبت دارند.

 


ترکیبات پلیمری با عملکرد عادی و سه گانه ترکیبات به طور خاص برای درمان تصادفی منظم و سه گانه طراحی شده اند . چهار نوع مختلف ترکیبات موجود عبارتند از: Zephir (Coarse)، Quarz (Medium)، Keramik (Fine) و Diamond (Ultrafine). در ترکیب با ترکیب پرداخت، آنها هر نیاز نقاشی را برآورده می کنند.

ترکیبات POLISHING MILK
عمل ساینده مربوط به حرکت ابزار، چرخش یا مدار می باشد . تغییرات قابل مشاهده در درجه حرارت، سرعت برش و مقدار انرژی تحویل داده شده بر روی سطح وجود دارد. ترکیبات جدید ساینده برای رسیدن به بهترین عملکرد از سیستم چرخ دنده فرموله شده است.


ترکیبات پلی استریل ROTARY این محدوده برای حداکثر کارآیی پلیمرهای چرخشی ساخته شده است ، فروشگاه رنگ ایمن و مناسب برای رنگ خودرو، بازسازی و یا نصب شده است. آنها نتیجه تحقیقات دقیق در مورد پودرهای ساینده با کیفیت بالا هستند، برای به دست آوردن ترکیب صحیح برش سریع و پایان خوب.


COARSE سازنده
با کارایی بالا برای اولین گام برای پرداختن توصیه می شود . دانه آن بیشتر "تهاجمی" از ساینده BigFoot است و برای حذف سریع علائم و خراش استفاده می شود. در عین حال، ترکیبات درشت در بازسازی رنگ و ایجاد درجه بالایی از براق موثر است.

MEDIUM
یک ترکیب ساینده متوسط ​​دانه ای است که به آسانی می تواند سطح خراش های جزئی و ضعف جزئی از منابع مانند برس شستشوی ماشین راتعمیر کند . ترکیب متوسط ​​می تواند با اطمینان کامل استفاده شود که هاله ها یا هولوگرام ها را ترک نخواهد کرد.

FINE
ترکیب ایده آل برای تکمیل کامل بر روی کت های بسیار قوی و روشن . این ترکیب شیمیایی محلول در آب، مناسب برای حذف کامل نقایص رنگ و برای مرحله نهایی نهایی هولوگرافی از تعمیر نقطه است، به دنبال فرآیند حذف میکرو بیرونی.

ULTRA FINE به
طور خاص برای گذراندن پایان نهایی فرموله شده و ساینده فوق العاده آن باعث عمق درخشندگی عمیق و عمیق می شود. این محلول محلول در آب است و اجازه می دهد تا به راحتی حذف هر گونه باقی مانده . درخشش و براق شدید که تمام حرفه ای ها برای سال ها تلاش کرده اند، در نهایت به راحتی در دسترس هستند!

بیشتر

ترکیبات پولیش اوربیتال 

لیست مقایسه محصولات

انصراف