پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

لیست محصولات این تولید کننده Hendlex All PRODUCTS

نانوتکنولوژی محصولات

دربارهی ما


JSC "Baltic Nano Technologies" یک شرکت پیشرفته است که محصولات حفاظت از سطح مبتنی بر فناوری نانو را در لیتوانی ایجاد و تولید می کند.


این شرکت در سال 2007 تأسیس شد. این شرکت محصولات جدید نوآورانه HENDLEX را به بازار معرفی کرد. این محصولات برای محافظت از سطوح مختلف در برابر اثرات مخرب محیطی طراحی شده اند.


تمایل به ایجاد بهترین محصولات محافظ سطح با تمرکز روی پوشش های محافظ ، قویترین انگیزه در طول سالهای تحقیق بود. ما یک شرکت نوآورانه هستیم که با اصل تعامل صادقانه با مشتریان هدایت می شویم.


هدف اصلی ما ایجاد و تولید محصولات محافظت سطحی نوآورانه در بازار ، مشورت با مشتریان در مورد فناوری نانو و ارائه خدمات حرفه ای به طیف گسترده ای از مشتریان است. کلیه دستاوردهای شرکت نتیجه استقامت ، عزم و تلاش جهت گیری تیم است. ما معتقدیم که با سرمایه گذاری در افراد و مهارت های آنها ، ما در توسعه تجارت خود سرمایه گذاری می کنیم.


آرم HENDLEX بیانگر تاریخچه ایجاد محصول ، پیوند با مشتریان و اعتماد آنها به تصویر قوی از HENDLEX است. این نشان دهنده کار سخت و موفقیتی است که ما در مدت زمان کوتاهی به دست آوردیم. HENDLEX با روشهای پیشرفته تر ایجاد می شود ، که در هنگام استفاده عملکردهای بالایی را نشان می دهد و طولانی تر طول می کشد.


 


برای کسب و کار


ما در فرصت های شغلی و فرصت های تعاونی باز هستیم. ما می توانیم برای نیازهای شغلی شما پوشش ایجاد کنیم و آن را در فرایند تولید اتخاذ کنیم. روکش های فناوری نانو می توانند برای محصولات شما و در فرایند تولید سفارشی شوند. شرکای تجاری مختلفی از محصولات و مؤلفه های آنها در زمینه های مختلف استفاده می کنند: ماشین لباسشویی ، شیمی ماشین ، صنایع آجری و شیشه و غیره. ما در تلاش برای بالاترین کیفیت تولید خود هستیم.


ما با مشتریان خود مشورت می کنیم و همیشه به دنبال یک راه حل معتبر هستیم. ما به موفقیت مشتری خود علاقه مندیم ، از این همکاری قدردانی می کنیم و به دنبال شرکای قابل اعتماد و طولانی مدت هستیم.


بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف