فهرست محصولات بر اساس توزیع‌کننده: cipol


"سی پل گارانتی نشانیست دال بر "ضمانت اصالت کالا" و جلب رضایت و آرامش خاطر مشتری در زمینه روانسازهای اتومبیل و موتور سیکلت، مکمل های روغن موتور، مکمل های روغن های گیر بکس و دیفرانسیل، مکمل های سوخت های بنزینی و دیزلی، محافظ های اتومبیل از جمله واکس و پولیش و انواع شوینده ها. نظر به فرموده مقام معظم رهبری در خصوص تولید ملی؛ حمایت از کار و سرمایه ایرانی؛ این شرکت در چهارچوب رعایت استاندارها و ضوابط قیمت گذاری درجهت "موازنه حمایت از مصرف کننده و تولید کننده" آمادگی خود را جهت ارائه کالا های تولیدکنندگان داخلی اعلام میدارد.
در زیر به برخی از این نام های تجاری اشاره میشود :


 • بهران: (شرکت نفت بهران) : انواع روانساز های خودرو

 • کاسپین: (شرکت فومن شیمی)

 • آترود: (شرکت فراورده های نفتی آترود)

 • TOP1 OIL: روغن های موتور اتومبیل و موتور سیکلت، واسکازین، ,CVT,DCT,ATF، مکمل های روغن و سوخت، گریس، اسپری های روان کننده و ...

 • MOTHERS : واکس، پولیش و انواع شوینده های خودرو و ...

 • Prestone : ضدیخ، اکتان و مکمل های سوخت، مکمل های روغن، روغن ترمز، شوینده رادیاتور، درزگیر رادیاتور و ...

 • Prolong : انواع مکمل های حرفه ای نانو سرامیک دیواره سیلندر و مکمل های ضد دود روغن و ...

 • GUMOUT: مکمل های سوخت

 • NO TOUCH: محصولات نگهدارنه خودرو؛ پولیش، واکس و شوینده ها

 • NOS: اکتان بوستر

 • BLACK MAGIC: محصولات نگهدارنه خودرو؛ پولیش، واکس و شوینده ها

 • RUPES: ماشین های پولیشکاری خودرو

 • Rain-X: مکمل های ضدبخار و آبگریز کننده

 • HOLTS: مکمل ها، افزودنی ها و شوینده ها


خلاصه متن مصاحبه مطبوعاتی با یکی از مدیران شرکت سی پل:
...درطی جنگ تحمیلی بدلیل فشار تحریم ها و کاهش عرضه کالا نسبت به تقاضا، در معادله "تولید به مصرف" ضریب مشتری مداری به ضریب "فروشنده مداری" بدل شد.
با گذشت چند دهه از آن زمان، اکنون نیز با وجود انبوهی از تنوع کالا، از منظر یک مشتری همچنان فرهنگ فرشنده مداری و عبارت "گارانتی در ایران معنا ندارد" را یکی از مهمترین چالش ها میدانم.

امروز به یمن یکتا انرژی عالم هستی و پدر عزیزمان در حوزه کسب وکار وهمچنین جمعی از دوستان همکارم فضای کسب و کاری با پیشینه ای بیش از 50 سال سابقه برایم فراهم گشت تا بتوانیم گواهی سبد اصالت کالا را برای مشتری به ارمغان آوریم. سبدی که مشتری با خاطری آسوده و دلی آرام دست بدان دراز کرده و کالای خود را با خاطری آسوده برچیند.
شروع فعالیت این شرکت در سال ۱۹۸۷ با نام الموتینا اتو پارتس در کشور امارات متحده عربی شکل گرفت و به تدریج این بیزینس خانوادگی گسترش پیدا کرد و قطعات یدکی ماشین های سنگین الموتینا را نیز شامل شد و تبدیل به یکی از اصلی ترین تهیه کنندگان قطعات یدکی اتومبیل درآن کشور شد.
بازرگانی الموتینا به عنوان بخشی از گروه کمپانی های الموتینا در سال ۱۹۹۴ به ارائه قطعات یدکی ماشین های سنگین در بازار، تاسیس شد و اندکی بعد با بسیاری از برند های پیشتاز بازار در زمینه روانساز های خودرو، مواد نگدارنده و محافظت کننده خودرو و هچنین انواع مکمل های سوخت و روانساز همرده شد. و برندهایی چون
PAI (Mack, Cummins, Navistar, Caterpillar), Borgwarner (Schwitzer, KKK) Mahle (Clevite, Perfect Cirle, Glacier Vandervell), Dana, Affinia (Victor Reinz, Wix, Spicer, Nakata, Urba, Brosol), Illinois Auto Truck, Unipoint, Ciguenales Sanz, Valeo, Garrett, Holset, AGC (Original Parts, Heavy Equipment), Bendix, CM, RBC Tyson, Qualcast, Timken, Torrington, Egro, Klaxon, Prestone, SIMONIZE, TOP1 OIL, MOTHERS, HOLTS, Black Magic, Prolong, NOS,GAT,RUPES,GUMOUT, NO TOUCH را به بازار عرض کرد.
این شرکت از همان زمان شریک تجاری خود را با سابقه ای بیش از 50 سال فعالیت کسب و کار در حوزه خودرو پیدا کرده و این شرکای تجاری همواره قوی و برجسته در بازار لوازم اتومبیل در هر دو بخش عمده فروشی و خرده ‌فروشی در بازارهای خاور میانه، آفریقا و اروپای شرقی حضور داشته و این حضور همچنان تا سالیان آتی به همین شکل و با قدرت حفظ خواهد شد.
امروز باری دیگر حب الله شامل حال ما گشته و نشان سی پل گارانتی را با دارا بودن پشتوانه اقتدار ملی جهت جلب اعتماد مشتری در خرید کالای اصل به ثبت رساندیم تا بتوانیم در هر زمان با جمع مشتریان خود ارتباط داشته و پاسخگوی نیازها و سوالاتشان باشیم.

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف