پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

لیست محصولات این تولید کننده Nasiol Iran

Nasiol Iran

Nasiol نام تجاری شماره یک پوشش محافظ برای سطوح منزل ، خودرو و کالاهای شخصی است. این شرکت در خارج از استانبول ، ترکیه در سال 2008 تأسیس شد. از آن زمان ، Nasiol همواره به جلو حرکت کرده است و در بیش از 100 کشور جهان با حدود 30 توزیع کننده در سطح جهان ، محصولات نانو با روکش بالایی را ارائه داده است. محصولات ما در محافظت از سطوح زیادی مانند شیشه ، سرامیک ، فلز ، چوب و غیره بسیار مؤثر هستند. از مزایای بزرگی که Nasiol دربردارنده سایر مارکهای پوشش نانو دارد ، مقاومت به لکه ، مقاومت در برابر خراش و ضد آب بودن است. ما اصلی را دوست داریم و از آن محافظت می کنیم.


محصولات Nasiol مبتنی بر "Smart Silis Tech" است که ضمن افزایش عملکرد در همان زمان ، مواد اولیه را به طور مؤثر مصرف می کند. این فناوری همچنین دارای مزایایی مانند تمیز کردن آسان ، ضد آب بودن و محافظت در برابر انواع آن است.


خدمات و تخصص های ما در سراسر جهان به ویژه در کشورهای اروپایی مشهور است. ما به طور مداوم و مستمر در حال توسعه فناوری نانو برای مقاصد صنعتی و خانگی هستیم. ما استانداردهای استثنایی نه تنها در کیفیت پوشش های ما بلکه در شیوه های تجارت برای شرکایمان در سراسر جهان تعیین کرده ایم.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.