فهرست محصولات این تولید کننده Nasiol

Nasiol نام تجاری شماره یک پوشش محافظ برای سطوح منزل ، خودرو و کالاهای شخصی است. این شرکت در خارج از استانبول ، ترکیه در سال 2008 تأسیس شد. از آن زمان ، Nasiol همواره به جلو حرکت کرده است و در بیش از 100 کشور جهان با حدود 30 توزیع کننده در سطح جهان ، محصولات نانو با روکش بالایی را ارائه داده است. محصولات ما در محافظت از سطوح زیادی مانند شیشه ، سرامیک ، فلز ، چوب و غیره بسیار مؤثر هستند. از مزایای بزرگی که Nasiol دربردارنده سایر مارکهای پوشش نانو دارد ، مقاومت به لکه ، مقاومت در برابر خراش و ضد آب بودن است. ما اصلی را دوست داریم و از آن محافظت می کنیم.


محصولات Nasiol مبتنی بر "Smart Silis Tech" است که ضمن افزایش عملکرد در همان زمان ، مواد اولیه را به طور مؤثر مصرف می کند. این فناوری همچنین دارای مزایایی مانند تمیز کردن آسان ، ضد آب بودن و محافظت در برابر انواع آن است.


خدمات و تخصص های ما در سراسر جهان به ویژه در کشورهای اروپایی مشهور است. ما به طور مداوم و مستمر در حال توسعه فناوری نانو برای مقاصد صنعتی و خانگی هستیم. ما استانداردهای استثنایی نه تنها در کیفیت پوشش های ما بلکه در شیوه های تجارت برای شرکایمان در سراسر جهان تعیین کرده ایم.

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.