لیست محصولات این تولید کننده MaxMeyer products

در سال 1895، کارآفرین سوئیس MAXMEYER® در میلان Colorifico Italiano تاسیس شد که بهکارخانه پوشش های MaxMeyer تبدیل خواهد شد . در آن زمان، سوئیس، فرانسوی، آلمانی ها و اتریش-مجارها که در میلان زندگی می کردند، به ویژه در صنعت و تجارت فعال بودند.


این کارخانه با متوسط ​​50 کارمند و در منطقه تولید صنعتی صنعتی و صنعتی در سراسر قرن نوزدهم کار می کرد.در این سالها، رنگ در پودر و پراکنده در روغن لینس، شروع به ساختن اهمیت خود کردند.


در عرض چند سال، سازندگان کراس کراس ساخته شده خود را اختراع هنرمند سنتی و تکنیک های تصفیه شده به ماشین را تبدیل شده است. MaxMeyer پوشش کارخانه بخشی از این ماجراجویی بزرگ در زمان. در طول دهه 1930 تا سال 1980، ماکس مایر با صنعت خودروسازی ایتالیایی دست و پنجه نرم میکرد. فیات و آلفا جهان را در طراحی مدل های لوکس و ماشین های ورزشی هدایت می کردند. پوشش های MaxMeyer از طریق توسعه محصولات سفارشی و اتمام مینای دندانهای زیبا به مینای دودی که باعث دوام و رنگ می شوند، از صنعت پشتیبانی می کند.


در طول جنگ جهانی دوم، بمبگذاری های مکرر به کارخانه آسیب رساند تا تولید به Via Comasina، محل واقعی واقع در میلان منتقل شود. این کارخانه با توجه به معیارهای جدید و مجهز به ماشین آلات جدید فن آوری پیشرفته ساخته شد: مکس مایر دوباره به شکل پیشرفته تر متولد شد، تبدیل به یک صنعت شیمیایی واقعی با تکیه بر تکنولوژی بالا. این محل را در بازار ایتالیا فتح کرد، همچنین در سطح بین المللی گسترش یافت.


از اواسط دهه پنجاه، پوشش های MaxMeyer در ماشین های موتور و فولاد به سرعت در حال توسعه صنایع با رنگ های نیترو سلولز به طور خاص برای بدنه خودرو تولید شده است.


در اوایل دهه هشتاد، پوشش های MaxMeyer بزرگترین رقیب خود را در ایتالیا، DUCO به دست آورد و به MaxMeyer Duco SpA اعطا کرد، که از طیف وسیعی از محصولات خود که مطابق با الزامات کیفیت و سادگی استفاده می باشد مشهور است. از طریق سالها تحقیق و کاربرد، پوششهای MaxMeyer مهارتهای حرفه ای با ارزش را در خدمت مشتریان خود انباشته کرده است.


در طول قرن گذشته، پوشش های MaxMeyer به یک صنعت بزرگ بین المللی تبدیل شده است، که به فلسفه اصلی خود پایبند است: بهبود کسب و کار برای مشتریان خود، ساخت زندگی حیوانات ساده تر با ارائه محصولات با کارایی بالا که آسان برای استفاده هستند.

برای آینده، محصولات MaxMeyer همچنان شاخص صنعت برای ارائه نتایج عالی در یک روش ساده و موثر است.


در سال 1997، صنایع PPG به دست آوردن MaxMeyer Duco SpA را تکمیل کرد، و تقویت موقعیت PPG به عنوان یک تامین کننده پیشرو در اروپا پوشش های خودرو.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.