روپس-RUPES

طراحی آینده، برای بیش از 65 سال تنها کسانی که با میراث بزرگ می توانند آینده را هدایت کنند. تاریخ ما از دستاوردها، چالش ها، ایده ها و موفقیت های بین المللی تشکیل شده است. در سال 1951 RUPES 123 Stork راه اندازی شد و بلافاصله تبدیل به یک ضربه بین المللی می شود که موجب تحول مداوم ماشین آلات موجود می شود. در سال 1962 RUPES تکنولوژی جدید ...

روپس-RUPES

طراحی آینده، برای بیش از 65 سال تنها کسانی که با میراث بزرگ می توانند آینده را هدایت کنند. تاریخ ما از دستاوردها، چالش ها، ایده ها و موفقیت های بین المللی تشکیل شده است. در سال 1951 RUPES 123 Stork راه اندازی شد و بلافاصله تبدیل به یک ضربه بین المللی می شود که موجب تحول مداوم ماشین آلات موجود می شود. در سال 1962 RUPES تکنولوژی جدید TP / PC را معرفی کرد، اولین ابزار در جهان با بدن در پلیمر فنی به جای یک فلز ریخته گری سنتی است. مواد پلاستیکی جدید باعث کاهش وزن ابزار و بهبود عایق الکتریکی شده و تبدیل به یک استاندارد بین المللی می شود. علاوه بر این، این ماده ایمنی کارگران را بهبود می بخشد، از آنجاییکه یک محافظ عایق دوگانه با وزن کم و دوام عالی فراهم می کند.
RUPES بعدی انقلابی در جهان از شن و ماسه با راه اندازی اولین الکترو تصادفی مدرن سنگ شکن، BR 8 در سال 1968. انقلاب به منظور محافظت از ایمنی کاربر، یک سیستم حذف گرد و غبار در تمام سندرز RUPES یکپارچه شده و در سال 1974 اولین ساندویچ نخل الکتریکی معرفی شد: LE 7، دستگاه یک دست عملیات طراحی شده است. 1985 معرفی سیستم های خلاء جدید، هر دو متمرکز و تلفن همراه. این سیستم ها با هدف حذف گرد و غبار تولید شده در فرآیندهای صاف کردن طراحی شده و RUPES "Energy Car"، نخستین چرخ دستی های متحرک مجهز به خلاء طراحی شده است که به راحتی در اطراف محل کار حرکت می کند.

در سال 2000، RUPES یکی دیگر از ستاره های برتر را برای اتوماسیون کامل مونتاژ فرآیند تولید موتور الکتریکی به دست آورد. 2008 نشان دهنده یک تغییر انقلابی برای صیانت از مدار است. ایجاد LHR 150 با قطر مستقیم قطر قطر 10 میلی متر، یک مدار بزرگتر نسبت به آنچه قبلا دیده شده بود در این برنامه بود. 2010 تحت نام BigFoot، نوار در جهان از پایان ماشین و جزئیات دقیق تر تعیین شده است. این سیستم جدید به طور تصادفی فلزیگرهای مداری را با مدارهای 15 و 21 میلیمتری ارائه می دهد، برای همیشه تغییر نحوه تکنیسین ها به روند پرداخت و بازپرداخت. 

More

روپس 

Subcategories

product added to compare

cancel