پرفروش ترین‌ ها

تولید کننده‌ها

محصولات جدید

فراهم کننده‌ها

برندها 14 برند وجود دارد

نمایش 1 - 14 از 14 آیتم
 • 3M-تری ام

  برای بیش از 100 سال، 3M رهبر در توسعه محصولات پیشرفته برای هر جنبه ای از زندگی روزمره بوده است. این سال ها تجربه و تحقیق منجر به ایجاد برخی از بهترین محصولات مراقبت از ماشین خودرو در حال حاضر در دسترس است. مغازه های بدن، جزئیات حرفه ای و رزمندگان آخر هفته همه بخشی از وفاداری پس از 3M مراقبت از محصولات مراقبت از خودرو است. خط 3M شامل تمام لوازم است که شما نیاز به ایجاد درخشان نمایشگاه بی نظیر در ماشین، کامیون، SUV، RV یا قایق. کل خط 3M را جستجو کنید تا محصولات مناسب را برای یافتن نیازهای خود پیدا کنید. از شستشو و پرداخت و پرداختن به آن، انبارداری 3M، مواد شیمیایی و لوازم جانبی به شما کمک می کند تا درخشش نهایی را به دست آورید.  نمایندگی مرکزی فروش محصولات 3M

 • Farélla فرکلا

  نمایندگی محصولات فارکلا

  Farélla Products Ltd تولید کننده محصولات با سطح پوشش است که در انواع مختلفی از بستر استفاده می شود. از سال 1952، از سال 1952 تاکنون، در بیش از 120 کشور، فرکی از ترکیبات و اپلیکاتورها، برای رنگ آمیزی فنجان ها و پارچه های میکرو فایبر، راه حل های پایان سطح را برای خودروهای بدنه خودرو، جزئیات، سازندگان قایق، کارگران چوب، تولید کنندگان کامپوزیت و دیگر برنامه های صنعتی ارائه کرده است.


  Farélla پولیش

 • Kenzo کنزو

   پوشش سرامیکی جنسو

  پوشش سرامیکی معتبر ISO 9001: 2015 است که کیفیت را اولویت بندی می کند. پوشش سرامیکی IGL Kenzo دارای سختی 10H است که یک لایه محافظتی را ایجاد می کند که درخشش غنی و طبیعی از موم سفارشی را می دهد و در عین حال حفاظت بی نظیر و صاف بودن را برای دوره گارانتی 4 سال و 80،000 کیلومتر ارائه می دهد.پوشش سرامیک تنها به وسایل نقلیه محدود نمی شود، می توان آن را به موتور سیکلت، قایق، هواپیما، دوچرخه، تجهیزات صنعتی، BBQ و غیره اعمال کرد.برای رزرو یک قرار ملاقات یا برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید یا پیامی بفرستید.


  پوشش سرامیکی جنسو

 • Koch-Chemie کچ شیمی

  Koch-Chemie

  در سال 1968، هانس کخ شروع به توسعه فرمول های خود برای پرداخت در کارگاه خود کرد. او در آن زمان با کیفیت پایین محصولات مراقبت از خودرو ناراضی بود. او به عنوان یک کارخانه کابینت واجد شرایط علاقه خاصی به سطوح عالی و عشق به جزئیات داشت. محصولاتی که او ایجاد کرد با کیفیت بسیار بالایی برخوردار بودند که توسط متخصصین - مشتریان صنعتی مشتاق پذیرفتند. در طول این سالها زیر یک شرکت رشد کرده است که استانداردهای جدید در بازار با مفاهیم نوآورانه در زمینه های مواد شیمیایی کارواش، خودرو valeting و تمیز کردن کف و کارگاه صنعتی تنظیم شده است.


  نمایندگی کخ شیمی

 • Prestone پرستون

  نمایندگی محصولات پرستون

 • Rain-X رین ایکس

  محصولات Rain‑X

  Rain-X یک محصول شیمیایی هیدروفوب با استفاده از سطوح مصنوعی است که باعث می شود آب به مهره ها، که اغلب در سطوح شیشه ای اتومبیل استفاده می شود. این در سال 1972 توسط Howard G. Ohlhausen از شرکت Unelko معرفی شد. این مارک از آن زمان به طیف گسترده ای از محصولات مراقبت از خودرو و مراقبت از پوست، از جمله تیغه های پاک کن، گسترش یافته است. 


  Rain-X یک محصول شیمیایی هیدروفوب با استفاده از سطوح مصنوعی است که باعث می شود آب به مهره ها، که اغلب در سطوح شیشه ای اتومبیل استفاده می شود. این در سال 1972 توسط Howard G. Ohlhausen از شرکت Unelko معرفی شد. این مارک از آن زمان به طیف گسترده ای از محصولات مراقبت از خودرو و مراقبت از پوست، از جمله تیغه های پاک کن، گسترش یافته است. ویکیپدیا

 • Simoniz سیمونیز

  نمایندگی محصولات simoniz

  سیمونیز دارای میراثی از درخشش محافظتی است و ما را به انتخاب مناسب برای نیازهای شما هدایت می کند. طیف وسیعی از محصولات مراقبت از خودرو داخلی و بیرونی همه چیزهایی را که لازم دارید برای نگه داشتن ماشین خود، تمیز، محافظت شده و درخشان مانند جدید است.

  سیمونیز بیش از یک قرن پیش در ایالات متحده آغاز شده است. واکس سیمونیز اصل در قلع طلا آن را یک آیکون تبدیل کرد و این محصول تبدیل به معیار صنعت برای حفاظت دراز مدت و درخشش درخشان است. امروزه محصولی است که همه افراد دیگر قضاوت می شوند. بیش از 100 سال تجربه تجربه، اطمینان حاصل کرده است که محدوده جامع ما می تواند توسط متخصصان مورد اعتماد قرار گیرد تا هر زمان که عملکرد پیشرو در بازار ارائه می شود، عملکرد خوبی داشته باشد. دانش Simoniz ما و تجربه حتی به عنوان یک فعل در فرهنگ لغت انگلیسی - Simonize جشن گرفته شده است - به معنای به درخشش و یا لهستانی به شاین بالا.

  محصولات سیمونیز

 • میوینچی

  MAYVINCI راه حل های منحصر به فرد و نوآورانه برای صنعت خودرو را با تکنولوژی پیشرفته فناوری نانو ذرات ارائه می دهد تا به حداکثر افزایش و حفاظت از رنگ پایان دهد.


  نمایندگی mayvinci

نمایش 1 - 14 از 14 آیتم